Firma MT mont s.r.o. vznikla v roku 2002. Zaoberáme sa montážou kanalizácie, vody a kúrenia ako v novostavbách, tak aj rekonštrukciou starších rozvodov.
Zamestnávame kvalifikovaných odborníkov, ktorí priebežne absolvujú rôzne školenia, aby sme dokázali splniť všetky Vaše požiadavky, zefektívniť Váš vykurovací systém a hlavne šetriť Vaše peniaze.
Naše služby zahŕňajú vypracovanie cenovej ponuky, v prípade záujmu dodávku materiálu, kompletnú montáž a samozrejmosťou je aj zabezpečenie záručného a pozáručného servisu.

NOVINKA!!!!
Ponúkame zvukovú a zároveň tepelnú izoláciu HALLTEX, ktorá je veľmi vhodná hlavne do bytov a slúži na odhlučnenie susedov. Montuje sa na steny, strop, ale aj podlahy. HALLtex sú 12 mm hrubé panely, ktoré sa dodávajú s rôznymi povrchmi a viac ako 30 farbami a slúžia zároveň aj ako veľmi pekná dekorácia. Montáž panelov HALLTEX je veľmi jednoduchá a nie sú potrebné pred aplikáciou žiadne povrchové úpravy. Jednoducho keď sa rozhodnete pre túto zvukovú izoláciu, odtiahnete od steny nábytok a montáž sa môže začať realizovať.